Šilagėlės - retas, nykstanys ir saugomas augalas, sutinkamas Rytų Lietuvos pušynuose.

Pušynuose, į kurias persikėlėm 2015 metais ir pradėjom naują gyvenimo etapą: gyvenimą namelyje prie miško, kai gali bet kada išeit į kiemą, kurti gėlynus, važinėti dviračiu po begalinius apylinkių pušynus, mėlynauti, brukniauti ir grybauti už tvoros, kai iki Neries ar ežero 10 min dviračiu, klausytis paukščių čiulbėjimo, stebėti žvalgždes, mėgautis gamtą ir pro valgomojo langus stebėti kaip keičiasi metu laikai miške.

Turėk didelių sumanymų, bet džiaukis mažais malonumais.

Kelionės, gėlės, vaikai, rankdarbiai, eko gyvenimo būdas (ekologiškas ir ekonomiškas), slidinėjimas, skanumynai ir kitos malonios smulkmenos.

Smagu, kad užsukot :)


2010 m. liepos 20 d., antradienis

Kreta 2009 pavasarį - gėlių oazė (tik foto)

Rašant apie alyvuogių aliejų, prisiminiau kelionę į Kretą. Kada nors, ilgais šaltais žiemos vakarais pasinersiu į šiltus prisiminimus ir smulkiai aprašysiu šią kelionę, o dabar tik nuotraukos mano mėgstamiausio fotografavimo objekto - gėlių, kurių balandžio mėn. Kretoje buvo labai daug :)

Oleandrų alejos:

Kalistemonas (2 nuotraukos apačioje). Buvau labai sužavėta šiuo žydinčių krumų, tai net pasisėjau sėklų. Tai jeigu kam reikia ištvermingų daigų, kreipkites :). Jį nuo pavasario iki rudens reikia augint lauke, o šaltuojų metų laiku - namuose prie +5 - +10 ;)
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą