Šilagėlės - retas, nykstanys ir saugomas augalas, sutinkamas Rytų Lietuvos pušynuose.

Pušynuose, į kurias persikėlėm 2015 metais ir pradėjom naują gyvenimo etapą: gyvenimą namelyje prie miško, kai gali bet kada išeit į kiemą, kurti gėlynus, važinėti dviračiu po begalinius apylinkių pušynus, mėlynauti, brukniauti ir grybauti už tvoros, kai iki Neries ar ežero 10 min dviračiu, klausytis paukščių čiulbėjimo, stebėti žvalgždes, mėgautis gamtą ir pro valgomojo langus stebėti kaip keičiasi metu laikai miške.

Turėk didelių sumanymų, bet džiaukis mažais malonumais.

Kelionės, gėlės, vaikai, rankdarbiai, eko gyvenimo būdas (ekologiškas ir ekonomiškas), slidinėjimas, skanumynai ir kitos malonios smulkmenos.

Smagu, kad užsukot :)


2011 m. vasario 7 d., pirmadienis

Šilko prisilietimas su levandom (20a) ( + juoduoju moliu (20b))

Pratęsiant muilo su šilko peptidais serija, dar vienas švelnus muiliukas su kerinčiu levandos eteriniu aliejumi. Pagal aprašymą turėjo gautis šviesiai rožinis, o iš tikrųjų tą rožinė spalva yra labai subtili :) Muilą gaminau ant eržketrožių nuoviro, kuris buvo ryškiai rožinis, o kai įpyliau šarmo tirpalą pasidarė tamsiai žalias. Į dalį muilo įdėjau juodojo molio.

Sudėtis: saponifikuoti Extra Virgin alyvuogių aliejus, ekologiški nerafinuoti kokosų ir sviestmedžio aliejai.

Praturtintas: saldžiųjų migdolų aliejumi (6,5 %), šilko peptidais (1 %), maltomis erškėtrožių sėklomis ir jų nuovirų, juodasis molis.

Eteriniai aliejai: levandų

Taip atrodo muilas su juodoju moliu:


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą