Šilagėlės - retas, nykstanys ir saugomas augalas, sutinkamas Rytų Lietuvos pušynuose.

Pušynuose, į kurias persikėlėm 2015 metais ir pradėjom naują gyvenimo etapą: gyvenimą namelyje prie miško, kai gali bet kada išeit į kiemą, kurti gėlynus, važinėti dviračiu po begalinius apylinkių pušynus, mėlynauti, brukniauti ir grybauti už tvoros, kai iki Neries ar ežero 10 min dviračiu, klausytis paukščių čiulbėjimo, stebėti žvalgždes, mėgautis gamtą ir pro valgomojo langus stebėti kaip keičiasi metu laikai miške.

Turėk didelių sumanymų, bet džiaukis mažais malonumais.

Kelionės, gėlės, vaikai, rankdarbiai, eko gyvenimo būdas (ekologiškas ir ekonomiškas), slidinėjimas, skanumynai ir kitos malonios smulkmenos.

Smagu, kad užsukot :)


2011 m. vasario 8 d., antradienis

Muilinimosi savaitė :)

Kartais namuose būna tylu, ramu. T.y. nebūna vaikų. Tokia ir buvo praeita savaitė. Išnaudojau ją turiningai: prigaminau kalną muilo :))))


Žemiau rasite visų muilų aprašymą.

Norintieji išbandyt, kreipkitės ;)

5 komentarai:

 1. fantastiniai muilai!Isbandziau kol kas 3 rūšių-kastiliją, su jojoba ir šilku, ir kastiliją su čiobreliais. Pirmą kartą taip džiaugiuosi namų darbo muilais- džiaugiasi ir oda, ir plaukai. Šaunuolė Liuda!

  AtsakytiPanaikinti
 2. O jusu muilai kur nors patikrinti? T.y. turi kokia garantija, kad nepakenks naudotojo sveikatai?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Muilai yra mano hobis ir gaminu jį nekomerciniais tikslais, niekur netikrinu. Kokoso ir sviestmedžio aliejų užsakinėju ekologiška sertifikuota iš Akomos (www.akomaskincare.com).Alyvuogių aliejų perku Lietuvoje ir tik šalto spaudimo Extra Virgin. Nenaudoju jokių nenaturalių priedų ar sintetinių kvapiklių. Muilo receptą visada perskaičiuoju su muilo kalkuliatoriumi. Visuose muiluose pariebinimas (aliejaus perviršys) yra 5-7 proc., kas užtikrina, kad visas šarmas bus sureagavęs. Muilai pas draugus keliauja tik subrandinti. Visada nurodau sudėtį ir pagaminimo datą.Draugai manim pasitiki :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Bet kaip išviso juos reikia daryt??? Gal galit parašyt?:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Jau yra aprašyta čia: http://gyventi-smagu.blogspot.com/2010/11/apie-ranku-darbo-muila.html ;)

  AtsakytiPanaikinti