Šilagėlės - retas, nykstanys ir saugomas augalas, sutinkamas Rytų Lietuvos pušynuose.

Pušynuose, į kurias persikėlėm 2015 metais ir pradėjom naują gyvenimo etapą: gyvenimą namelyje prie miško, kai gali bet kada išeit į kiemą, kurti gėlynus, važinėti dviračiu po begalinius apylinkių pušynus, mėlynauti, brukniauti ir grybauti už tvoros, kai iki Neries ar ežero 10 min dviračiu, klausytis paukščių čiulbėjimo, stebėti žvalgždes, mėgautis gamtą ir pro valgomojo langus stebėti kaip keičiasi metu laikai miške.

Turėk didelių sumanymų, bet džiaukis mažais malonumais.

Kelionės, gėlės, vaikai, rankdarbiai, eko gyvenimo būdas (ekologiškas ir ekonomiškas), slidinėjimas, skanumynai ir kitos malonios smulkmenos.

Smagu, kad užsukot :)


2014 m. kovo 22 d., šeštadienis

Tenerife (2014 vasaris)

Ir vėl ieškojom pavasario :)

Lėktuvo bilietų kainos:
Vilnius - Barselona - 64 Lt (Wizzair)
Barselona - Tenerife South - 35 eur (Ryanair)
Tenerife South - Oslo Rygge -112 eur  (Ryanair)
Oslo Rygge - Vilnius - 35 Lt  (Ryanair)

Mašinos nuoma 4 parom - 90 eur (Autoreisen.com), pravažiavom 600 km, 1l benzino kaina 1,08 eur


1 diena - Barselona (nakvynė Guesthouse Barcelona Gotic )
2 diena - Tenerife pietinis oro uostas (atskridom 24 val, i6vykom 5 val ryto) -Teide-La Oratava - San Juan de la Rambla-Playa de S. Marcos - Garachico - Parque Sibora - Mirador de Baracao - Mirador de Hilda - Masca - Santiago del Teide - Puerto Santiago (2 nakvynės viešbutyje Hotel Bahía Flamingo)
3 diena - Playa de La Arena - Playa de Las Americas-Playa de La Enramada (deginomes)-Playa de San Juan-Puerto de Santiago
4 diena - užkilimas į  Teidė  ugnikalnio viršune  - La Laguna - Puerto de La Cruz (nakvynė viešbutyje Hotel Puerto de la Cruz)
5 diena - Bajamar - Las Mercedes -apžvalgos aikštelės važiuojant kalnagubriu - Playa de las Teresitas -Santa Cruz de Tenerife (karnavalas - Karalinės rinkimai) - po 1 val naktie išvykom į oro uostą, 3 val mašinos pridavimas
6 diena - 8.30 val. - 5,5 val skrydis į Oslo Rygge, ten 3,5 val laukimo ir dar 1,5 val skrydžio - 22 val Vilniuje - į taksą ir namo:) Pasirodo skrydis gali vaginti....


Barcelona - Ispanijos aikštė


Dieną:

Saulėtekis:
Pakeliui į San Juan de la Ramla:
Visur augina bananus:

Playa de s. Marcos - vaizdingas pasivaikščiojimo takelis ir mažutis pliažas:
Garachico:
Masca:
Playa de la Arena:
Playa de la Enramada:
Playa de San Juan (ilgas ir vaizdingas pasivaikščiojimo takas palei vandenyną):
Pakeliui į Teidę:
Teidės ugnikalnio viršukalnėje, tolumoje Grand Kanarijos viršunės:
Roques de Garcia ir Teide tolumoje:

Mėnulio peizažo nepasiekėm: gruntkelis uždarytas, o pėsčiom (7 km į vieną pusę) neturėjom laiko:
Pakeliui į La Lagumą:
Puerto de la Cruz (Lago Martianez apačioje):
Lago Martianez:
Bajamar:
Pakeliui nuo Las Mercedes link Playa de las Teresitas:
Playa de las Teresitas:
Karnavalas - Karalienė rinkimai - Santa Cruz de Tenerife:
Strelicija - Tenerifes simbolis:
Tulpmedis (jei neklystų, pirma karta pamačiau):

5 komentarai:

 1. Kaip gražu ten!! Noriu ir aš ten, mačiau vilturas nebrangiai veža, bet truputį neramu dėl tų teroristinių išpuolių.. Kaži gal neįdomi jiem ta Malta? Kokios paskutinės nuogirdos?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Na ir grozis! Mes jau turim bilietus i Tenerife rugsejo pirmai savaitei, tai dabar zioplinejam po kitu zmoniu keliones:) Regis smagiai pabuvot, tikimes ir mes sklandziu atostogu, tikiuos orai bus dar geri rugseji

  AtsakytiPanaikinti
 3. Net negaliu patikėti, kad visi šie pasakojimai yra apie ne kokią tolimą Pietų Amerikos šalį, o mūsų visų pažįstamą Tenerifę! Tuo labiau dabar, kai nebrangios keliones i Ispanija gali būt randamos ant kiekvieno kampo! Kam laukti, kai galima keliauti!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Niekad nemaniau, jog tokia pigi kelione i Ispanija imanoma. Pasirodo, ir su musu lietuviskom algelem galima pakeliaut!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Įspūdingiausiai man atrodo karnavalas.. Galėtų ir pas mus kokia tokia tradicija būti :D parsisiųstume iš Ispanijos dekoracijų ir galėtų per miestą eiti eisenos ryškios, spalvingos. :)

  AtsakytiPanaikinti