Vaikai, rankdarbiai, kelionės, eko gyvenimo būdas (ekologiškas ir ekonomiškas), slidinėjimas, gėlės, skanumynai ir kitos malonios smulkmenos.

Turėk didelių sumanymų, bet džiaukis mažais malonumais.

Smagu, kad užsukot :)

2010 m. spalio 6 d., trečiadienis

Naminis jogurtas. 2 dublis - jogurtinėje

Po pirmo bandymo atšoko noras daryti jogurtą, bet džiaugiuosi, kad šalia yra žmonių, kurie pastebi mano norus ir po to tam tikrom progom juos išpildo :) Taigi, turiu jogurtinę!!!!

Jau 4 kartus dariau joje jogurtą, ir kiekvieną kartą jis gaunasi. Bet šiek tiek skirtingas.

Pirma kartą dariau iš naminio pieno, kuri šiek tiek pašildžiau, o po to atvėsinau šiek tiek. Gavos skanus tirštas jogurtas. Po to du kartus dariau iš parduotuvinio 6alto pasterizuoto pieno, irgi gavosi šiek tiek skystesnis jogurtas. Ketvirtą kartą dariau vėl iš pašidinto naminio pieno ir gavosi labiau kefiras, nei jogurtas :)))) 

Instrukcijoje rašo, kad reikia jogurtinėje palaikyt 12 val., bet man neišeina tiek laikyt...Išėmus iš jogurtinės reikia palaikyt šaldytuvę.

Valgau su uogiene, sėlenom (dėja, vaikai labai nenoriai valgo, tik dukrą kartais prikalbinu, kad labai sveika :)

O neseniai dariau iš tokio jogurto nacionalinį graikišką patiekalą (padažą) tzatzikį. Kai dar kelis kartus padarysiu, tai aprašysiu, kas man gaunasi. Bet kurio atveju ypatingas skonis ir labai gerai eina su bulka vakarienei :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą