Šilagėlės - retas, nykstanys ir saugomas augalas, sutinkamas Rytų Lietuvos pušynuose.

Pušynuose, į kurias persikėlėm 2015 metais ir pradėjom naują gyvenimo etapą: gyvenimą namelyje prie miško, kai gali bet kada išeit į kiemą, kurti gėlynus, važinėti dviračiu po begalinius apylinkių pušynus, mėlynauti, brukniauti ir grybauti už tvoros, kai iki Neries ar ežero 10 min dviračiu, klausytis paukščių čiulbėjimo, stebėti žvalgždes, mėgautis gamtą ir pro valgomojo langus stebėti kaip keičiasi metu laikai miške.

Turėk didelių sumanymų, bet džiaukis mažais malonumais.

Kelionės, gėlės, vaikai, rankdarbiai, eko gyvenimo būdas (ekologiškas ir ekonomiškas), slidinėjimas, skanumynai ir kitos malonios smulkmenos.

Smagu, kad užsukot :)


2010 m. rugsėjo 15 d., trečiadienis

Rytoj į darbą


Šiandien yra ypatinga diena. Paskutinė mano ilgų ir nepakartojamų vaiko priežiūros atostogų diena... 

Atostogų, kuriuos praleidau su vaikais, stebėdama juos, padedama jiems augti ir pažinti pasaulį, bet tuo pačių nemažai laiko atradau ir sau: studijavau, keliavau, slidinėjau, skaičiau, auginau gėles, vis kokį nors rankdarbį prisimindavau bei atradau naujų, gyvenau dėl vaikų ir savęs.

Atostogų, kupinu praradimų ir atradimų, džiaugsmo ir ašarų. Bet visada buvau laiminga, nes šalia buvo sveiki vaikai, kuriems be galo reikėjo manęs. Pavydžiu visoms mamoms, kurios dar lieka su savo vaikučiais namuose... :) 

1 komentaras: