Šilagėlės - retas, nykstanys ir saugomas augalas, sutinkamas Rytų Lietuvos pušynuose.

Pušynuose, į kurias persikėlėm 2015 metais ir pradėjom naują gyvenimo etapą: gyvenimą namelyje prie miško, kai gali bet kada išeit į kiemą, kurti gėlynus, važinėti dviračiu po begalinius apylinkių pušynus, mėlynauti, brukniauti ir grybauti už tvoros, kai iki Neries ar ežero 10 min dviračiu, klausytis paukščių čiulbėjimo, stebėti žvalgždes, mėgautis gamtą ir pro valgomojo langus stebėti kaip keičiasi metu laikai miške.

Turėk didelių sumanymų, bet džiaukis mažais malonumais.

Kelionės, gėlės, vaikai, rankdarbiai, eko gyvenimo būdas (ekologiškas ir ekonomiškas), slidinėjimas, skanumynai ir kitos malonios smulkmenos.

Smagu, kad užsukot :)


2012 m. sausio 23 d., pirmadienis

Daugiavaikė mama :)


Visai neseniai tapau daugiavaikė mama. Turiu dar vieną sūnų, kuris pasaulį išvydo sverdamas 5,25 kg ir būdamas 59 cm ūgio :) Nors ligoninėje ir teko mažyliui numesti 400 g, kol pas mamą atsirado pienukas, taciau toliau dieta ir baigėsi. Mama bando prisitaikyti prie naujo gyvenimo ritmo, ypač sunku su miegais, nes paskutiniais neštumo mėnesiais mėgdavau ir po 12 val pamiegot. Kaip juokavau: į priekį bandau atsimiegot :)O štai ir mažasis broliukas (jam 4 dienos) su sese jau namuose:

Peržiūrėjau 4 metų senumo nuotraukas ir radau panašią nuotrauką:

3 komentarai:

  1. Nuosirdziausi sveikinimai seimai pagausejus!Na ir milzinas!!!taip ir neteko mamai mazycio kudikelio rankose palaikyt, is karto 2 men. kudikis gime :D

    AtsakytiPanaikinti
  2. Sveikinimai!!!!! Vilma

    AtsakytiPanaikinti