Vaikai, rankdarbiai, kelionės, eko gyvenimo būdas (ekologiškas ir ekonomiškas), slidinėjimas, gėlės, skanumynai ir kitos malonios smulkmenos.

Turėk didelių sumanymų, bet džiaukis mažais malonumais.

Smagu, kad užsukot :)

2011 m. sausio 29 d., šeštadienis

Vaikų migdymas...:)

Prieš 10 dienų netyčia sudeginau mėsą keptuvėje... Migdžiau vaikus ir netyčia užmigau... Porai valandų... Kai atsibudau, namai jau buvo pilni dūmų ir smarvės, kurios dar iki šiol negaliu atsikratyt, nors jau išskalbiau viską ką tik įmanoma ir išploviau viską, ką galima išplaut... Pasiguodi kam, sako, galvot reikia... Ir štai gavau nuorodą į vieną straipsnį, ir širdyje pasidarė lengviau... :) Negaliu jo neįdėti čia. Tiesiog kai turi tokį trumpą vakarą ir daug minčių bei planų, bet po vaikų migdymo jau nori tik pasiekti savo lovą, o skustis kaip ir nėra ko... :)

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2011-01-24-kol-vaikutis-liulia/56632

Kai besišypsantį angelėlį (ar angelėlius – kas-kiek) žaismingai nuprausi, padedi išsivalyti dantukus, aprengi kvepiančia pižama ir paguldai, apkamšai, paglostai, padainuoji ar papasakoji, štai tada ir prasideda...

Žiūri, šypsos, mirksi, maivos, mojuoja, kalba, vapa, sako, kosti, ieško, laiko, gniaužo, čepsi, riečia, pučia, kviečia, laukia, šaukia, rėkia, verkia, juokias, kikena, prašo, daro, vaipos, straksi, spragsi, šnirpščia, kiša, uosto, karias, joja, dainuoja, dūksta, bara, pyksta, tempia, stumia, duoda, ima, randa, trokšta, geria, springsta, sagsto, braukia, žagsi, murkia, amsi, rodo, klausia, klauso, kutena, kelia, gaudo, glaudžia, glamžo, keičia, slepias, kvaksi, kriuksi, žnaibo, užsimerkia! Atsimerkia, liečia, niūniuoja, kraipo, lenkias, sėdas, gulas, spaudžias, lenda, čeža, barsto, meta, renka, glosto, beldžia, užsimerkia, atsimerkia, dūsuoja, aimanuoja, kviečia, sako, kalba, prašo, daro, eina, gulas, užsimerkia, atsimerkia, dainuoja, klausia, prašo, pyksta, neduoda, nesako, neatsisuka, užsimerkia... Atsimerkia, mirksi, sukas, laiko, kloja, žiūri, užsimerkia, atsimerkia, trina, mojuoja, spardos, linguoja, užsimerkia, atsimerkia, dejuoja, pyksta, tvarko, kviečia, užsimerkia, niūniuoja, pukši, atsimerkia, nusikloja, užsimerkia, laiko, glaudžias, dūsauja, atsimerkia, užsimerkia, glaudžias, atsidūūūsta, ir!

...Nusikloja, atsimerkia, nusičiaudo, nusišypso, parodo, pasako, atsidūsta, užsimerkia... Ir!

Nejuda!

Nežiūri, nemirksi, nesišypso, nesimaivo, nemojuoja, nekalba, nevapa, nekosti, neieško, nečepsi, negniaužo, nepučia, nekviečia, nelaukia, nešaukia, nerėkia, neverkia, nesijuokia, neprašo, nedaro, netrokšta, nedūsauja, neatsimerkia, etc

Ramiai kvėpuoja.

Angelo veidas...

Miega!

Jeigu dar turiu jėgų, einu ką nors nuveikti. Bet dažniausiai...

Nežiūriu, nemirksiu, nesišypsau, nekalbu, neprašau...

Nejudu...

P.S. Migdoma dukart, dieną ir vakare.


1 komentaras: