Šilagėlės - retas, nykstanys ir saugomas augalas, sutinkamas Rytų Lietuvos pušynuose.

Pušynuose, į kurias persikėlėm 2015 metais ir pradėjom naują gyvenimo etapą: gyvenimą namelyje prie miško, kai gali bet kada išeit į kiemą, kurti gėlynus, važinėti dviračiu po begalinius apylinkių pušynus, mėlynauti, brukniauti ir grybauti už tvoros, kai iki Neries ar ežero 10 min dviračiu, klausytis paukščių čiulbėjimo, stebėti žvalgždes, mėgautis gamtą ir pro valgomojo langus stebėti kaip keičiasi metu laikai miške.

Turėk didelių sumanymų, bet džiaukis mažais malonumais.

Kelionės, gėlės, vaikai, rankdarbiai, eko gyvenimo būdas (ekologiškas ir ekonomiškas), slidinėjimas, skanumynai ir kitos malonios smulkmenos.

Smagu, kad užsukot :)


2010 m. gruodžio 14 d., antradienis

Slidinėjimo sezonas atidarytas :)


Slidinėjimas - dar vienas mano didžiulis pomėgis. Džiaugiuosi, kad šiais metais žiema anksti atėjo ir leidžia mėgautis žiemos pramogomis. Nors ir nėra pas mus didelių kalnų, bet galimybių slidinėt galima surasti ir net yra pasirinkimas :)

Mano mėgstamiausia ir dažniausiai lankoma slidinėjimo vieta - Ignalina. Šį savaitgalį ten ir buvom. Keltuvo kaina 2 val - 20 Lt.


Kai sėdi namuose, atrodo šalta, niekas iš namų neišeina. O kai nuvažiuoji prie trasų, pamatai, kiek daug žmonių slidinėja!!!! Tiek daug, kad per valandą nuo kalno tik 4-5 kartus nusileidi... O kol stovi eilėje sušali...


Slidinėju pati ir mokinu savo vaikus. Dukra jau pernai visai neblogai slidinėjo. Šiemet pabandė, sako nemoku. Kelis kartus kartu nusileidom, o po to jau nuo didelio kalno su krikštatėviu varinėjo :)

P.S. Nuotraukos iš praeitų metų, bet trasos dar geresnės šiais metais ;)Komentarų nėra:

Rašyti komentarą